siman-faraz-firouzkooh
شرکت سیمان فراز فیروزکوه

قیمت تنی

0

تومان

قیمت پاکتی

0

تومان

سیمان فراز فیروزکوه فعالیت خود را به عنوان بخشی از صنعت مهم در ایران از اردیبهشت ماه سال 1382 آغاز کرد. از آن زمان تا کنون، این شرکت محصولات متنوع خود را با بهره گیری از فناوری های روز دنیای این صنعت تولید می کند. به همین دلیل است که یکی از کارخانه های مدرن دنیا به شمار می آید. بنابراین یکی از گزینه های بسیار عالی برای خرید سیمان محسوب می شود.

محصولات سیمان فراز فیروزکوه

محصولات مجموعه سیمان فراز فیروزکوه را 4 محصول زیر تشکیل می دهند:

کلینکر پرتلند

شرکت سیمان فراز فیروزکوه برای تهیه این نوع محصول خود اکسید آهن، خاک رس و چند ماده افزودنی را با سنگ آهک ترکیب می کند. ترکیب این مواد برای درست شدن کلینکر خاکستری در یک کوره تحت عملیات شدید حرارتی قرار می گیرد.

سیمان پرتلند

این نوع سیمان به عنوان معمول ترین نوع سیمان به شمار می آید. این نوع محصول سیمان فراز فیروزکوه از ترکیب شدن و آسیاب کلینکر، گچ، سرباره و مواد دیگر تهیه می شود.

سیمان تیپ یک

این نوع سیمان را به منظور ساخت بتن معمولی مورد استفاده قرار می دهند. مورد مصرف آن برای شرایطی تعیین شده است که خطر حمله سولفات به میزان کمی وجود دارد.

  • مقاومت 28 روزه سیمان 1-325: 325 کیلوگرم بر سانتی متر مربع
  • مقاومت 28 روزه سیمان 1-425: 425 کیلوگرم بر سانتی متر مربع

سیمان تیپ دو

بیش ترین میزان تولید سیمان در کشور به این نوع سیمان تعلق دارد. از خصوصیت های این نوع محصول سیمان فراز فیروزکوه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای گرمای هیدراسیون کمی است.
  • باید در مقابل حملات سولفات (در حد متوسط) مقاوم باشد.
  • در سیستم های آب زیرزمینی که دارای میزان درصد زیادی سولفات هستند، این نوع محصول شرکت را استفاده می کنند.

کلام آخر درباره سیمان فراز فیروزکوه

شرکت های تأمین کننده سیمان کار خرید و فروش سیمان را در جای جای کشور انجام می دهند. اما تنها برخی از این شرکت ها نظیر پتروکیمیا هستند که خریدی همراه با رضایت را برای مشتریان خود فراهم می کنند. چرا که این شرکت ها واسطه گری را از تمام فعالیت های خریداری کردن و فروش سیمان حذف می کنند. بر همین اساس است که خود به عنوان یک رابط بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان وارد عمل می شوند. به این ترتیب، قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان فوق العاده مناسب خواهد بود و اصالت محصول نیز کاملاً تضمین شده خواهد بود.