شرکت سیمان گیلان سبز یکی از کارخانه هایی است که سیمان تولیدی آن کیفیت لازم برای صادرات را نیز دارد. محصول این کارخانه در خاورمیانه دارای رتبه اول در زمینه کیفیت و مقاومت است. توان تولید این کارخانه در حدی است که علاوه بر نیاز استان گیلان، سیمان مورد نیاز استان مازندران را نیز برطرف کند. اگر راه های ارتباطی با سایر استان ها اصلاح شوند، این مجموعه توان کافی برای تولید سیمان سایر استان ها را نیز خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در شرکت سیمان گیلان سبز وجود دارد، توجه این مجموعه به محیط زیست است. سیمان گیلان سبز وسایل زیست محیطی لازم برای حفظ سلامت محیط زیست را خریداری کرده، پساب ایجاد شده در خط تولید را تصفیه می کند. به این ترتیب، خروجی کارخانه هیچ گونه مشکلی برای محیط زیبا و سرسبز استان گیلان به وجود نمی آورد.

محصولات شرکت

شرکت سیمان گیلان سبز از بهمن ماه سال 1392 تا کنون توانسته است انواع محصولات خود را با کیفیت بالا روانه بازار کند. انواع مختلف عبارت هستند از:

کلام آخر درباره شرکت سیمان گیلان سبز

نکته آخری که در رابطه با شرکت سیمان گیلان سبز دارای اهمیت است به خرید سیمان مربوط می شود. شرکت های تأمین کننده سیمان با سیاست های کاری متفاوت در سطح کشور فعالیت می کنند. سیاست کاری برخی از این شرکت ها این است که خرید و فروش سیمان را بدون واسطه انجام دهند. فقط این شرکت ها هستند که علاوه بر فروش سیمان با کیفیت عالی، قیمتی مناسب تر از سایر تأمین کنندگان را نیز ارائه می دهند. پتروکیمیا یکی از این شرکت هایی است که به عنوان رابطی مستقیم بین مصرف کنندگان و تولید کنندگان انواع سیمان عمل می کند. به همین دلیل مصرف کنندگان با انتخاب این شرکت می توانند خرید سیمان را با بهترین شرایط ممکن انجام دهند.