سیمان جوین یکی از کارخانه های مطرح کشور در زمینه تولید سیمان است. این کارخانه با تولید 4 هزار تن سیمان به صورت روزانه قادر است نیاز سیمان کشور در بخش های مختلف را تأمین کند. در واقع محصول این کارخانه از اقلام محبوب همیشگی برای خرید و فروش سیمان در بازار به شمار می آید. کیفیت سیمان این مجموعه از زمان به بهره برداری رسیدن آن در سال 1389 تا به امروز روندی بسیار مطلوب را در پیش گرفته است. چرا که کیفیت محصولات آن دقیقاً منطبق با اهداف کارخانه با کیفیت استاندارد جهانی کاملاً همخوانی دارد.

مشخصات کارخانه سیمان جوین

این کارخانه در منطقه کم برخوردار ایران، جوین و جغتای، توانسته است در زمینه اشتغال زایی بسیار خوب عمل کند. همه مزیت های سیمان جوین به دلیل 3 ویژگی فوق العاده مهم زیر ایجاد شده است:

محصول کارخانه

سیمان پرتلند نوع II (Type II portland cement) محصول بسیار با کیفیت سیمان جوین است. از مهم ترین ویژگی های این محصول که با نام سیمان خاکستری نیز در بازار شناخته می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلام آخر درباره سیمان جوین

یکی از مهم ترین نکته هایی که در زمینه خرید سیمان وجود دارد، خرید از بهترین شرکت خرید و فروش سیمان است. پتروکیمیا یکی از شرکت هایی است که فروش سیمان جوین را با مناسب ترین قیمت بازار به مصرف کنندگان ارائه می دهد. خرید سیمان با قیمت مناسب به این دلیل از این شرکت مهیا شده است که از سیاست کاری حذف واسطه تبعیت می کند. بنابراین هم کیفیت و اصالت سیمان جوین تضمین شده است، هم سفارش ها با قیمتی نزدیک به قیمت درب کارخانه به دست مشتریان می رسد.