شرکت سیمان نائین یکی از شرکت هایی است که به عنوان تولید کننده سیمان استان اصفهان از سال 1390 کار خود را آغاز کرده است. این کارخانه در وسعت 130 هکتاری خود همه امکانات به روز دنیا را به منظور تولید محصولات با کیفیت به کار می گیرد. این مجموعه تا به امروز با ماشین آلات و فناوری های جدید توانسته است محصولاتی با کیفیت را تولید کند. حجم تولیدات شرکت سیمان نایین در حدی است که قادر به تأمین نیاز 2 استان اصفهان و یزد هم زمان با هم است. به همین دلیل یکی از کارخانه هایی است که برای خرید سیمان این 2 استان، جزء بهترین گزینه ها به شمار می آید.

محصولات شرکت

محصولات گوناگون شرکت سیمان نائین با تکیه بر دانش روز متخصصین این مجموعه و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید می شوند. تولیدات این مجموعه را کلینکر (Clinker) و انواع سیمان (Cement) با کیفیت بالا تشکیل می دهند. هر کدام از این محصولات به دلیل ویژگی های خاص خود دارای کاربرد منحصر به فرد خود هستند. به این ترتیب، سیمان نایین با تنوع محصولات خود می تواند برای بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. انواع مختلف سیمان این شرکت عبارت هستند از:

کلام آخر درباره شرکت سیمان نائین

آخرین موردی که در رابطه با شرکت سیمان نائین باید به آن اشاره شود، دقت در انتخاب شرکت های تأمین کننده سیمان است. این مجموعه ها در شهرهای مختلف کشور در زمینه خرید و فروش سیمان فعالیت می کنند. آن ها تأمین سیمان مصرف کنندگان را با استفاده از روش های خاص مجموعه خود انجام می دهند. اما مجموعه هایی فروش سیمان را برای مصرف کنندگان به صرفه تر می کنند که فرایند فعالیت آن ها بدون حضور واسطه ها باشد. پتروکیمیا یکی از شرکت هایی است که سیاست کاری خود را بر همین اساس قرار داده است. به همین دلیل سیمان نائین را با کیفیت اصل و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.