siman-mazandaran
شرکت سیمان مازندران (نکا)

قیمت تنی

0

تومان

قیمت پاکتی

0

تومان

شرکت سیمان مازندران (نکا) که فعالیت ساخت و ساز آن به پیش از انقلاب بر می گردد، سرانجام سال 1360 محصولات خود را تولید کرد. نصب و راه اندازی دستگاه های مورد نیاز خط تولید این کارخانه به وسیله کارشناس های ایرانی انجام شد. از آن زمان تا کنون سیمان مازندران توانسته است یکی از پایه های وزین کشور در امر تولید و فروش سیمان باشد.

محصولات شرکت

شرکت سیمان مازندران (نکا) علاوه بر بازار داخل کشور، در بازار خارج از کشور نیز فعالیت می کند. چرا که با بهره مندی از تجربه چندین ساله و دانش متخصصین خود قادر به تولید محصولات با کیفیت است. محصولات این مجموعه عبارت هستند از:

  • سیمان تیپ یک (سيمان پرتلند معمولي): این نوع سیمان مازندران (نکا) برای کارهایی مثل ساختن ملات و یا بتن در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سیمان تیپ دو: این نوع سیمان را در مکان هایی به کار می برند که باید در مقابل حمله متوسط سولفات ها احتیاط لازم در نظر گرفته شود.
  • سیمان تیپ سه (سیمان زودگیر): این سیمان با داشتن مقاومت اولیه زیاد (High Early Strength) برای مصارفی که بتن باید مقاومت اولیه زیاد داشته باشد، استفاده می شود.
  • سیمان پرتلند پوزولانی: اگر نیازمند مقاومت سیمان در مقابل املاح شیمیایی باشید، خرید سیمان از این نوع یکی از گزینه های مناسب محسوب می شود. عموماً این نوع محصول سیمان مازندران را برای تهیه بتن های حجیم مورد استفاده قرار می دهند. در موقعیت هایی که بتن امکان مواجه شدن با شرایط تهاجم شیمیایی را نیز داشته باشد، این محصول را به کار می برند.
  • سیمان پرتلند سنگ آهکی: این نوع سیمان را برای تمام موارد مصرف سیمان نوع 1-325 می توان مورد استفاده قرار داد.
  • سیمان 1-525: این نوع سیمان با مقاومت بالا و کیفیت بسیار عالی توانسته است علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی نیز وارد شود.
  • سيمان M600: تولید این نوع محصول متعلق به شرکت سیمان مازندران (نکا) به منظور صادرات و تولید سیمانی با مقاومت بالاتر با استانداردهای بین المللی انجام شد.

کلام آخر درباره شرکت سیمان مازندران (نکا)

خرید و فروش سیمان یکی از فعالیت هایی است که در مراکز مختلف در سطح کشور انجام می شود. نکته آخر در رابطه با شرکت سیمان مازندران (نکا) به همین موضوع ارتباط دارد. به این معنی که فقط با انتخاب یکی از شرکت های تأمین کننده سیمان معتبر می توانید از خرید سیمان خود رضایت داشته باشید. شرکت هایی نظیر پتروکیمیا سیمان مرغوب را با مناسب ترین قیمت از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسانند.