سیمان شاهرود یکی از کارخانه هایی است که در زمینه تولید سیمان در کشور فعالیت می کند. این کارخانه با تولید انواع مختلفی از این محصول با کیفیت، موفق به برطرف کردن نیاز بخش های گوناگون صنایع مختلف شده است. در واقع تنوع محصولات با کیفیت یکی از امتیازهای این کارخانه به شمار می آید.

محصولات سیمان شاهرود

محصولات سیمان شاهرود که هر کدام با بالاترین کیفیت تولید و روانه بازار می شوند را 4 مورد زیر تشکیل می دهند:

سيمان پرتلند تيپ يك

این نوع سیمان شاهرود دارای خصوصیت های زیر است:

سيمان پرتلند تيپ دو

این سیمان دارای ویژگی های زیر است:

سيمان پرتلند تيپ سه

این نوع سیمان شاهرود را به عنوان سیمان پرتلندی که از مقاومت اولیه زیادی برخوردار است، می شناسند. مورد استفاده آن در موقعیت هایی است که به مقاومت اولیه زیاد نیاز باشد.

سيمان پرتلند تيپ پنج

زمانی خرید سیمان از این نوع را باید انتخاب کنید که شرایط موجود در کارتان نیازمند مقاومت زیاد بتن در مقابل سولفات ها باشد. چرا که این سیمان را به عنوان سیمان پرتلند ضد سولفات مورد استفاده قرار می دهند.

کلام آخر درباره سیمان شاهرود

مراکز متعددی در سطح کشور وجود دارند که در زمینه خرید و فروش سیمان فعالیت می کنند. به همین دلیل انتخاب بهترین مرکز در زمان خرید سیمان از بین این تعداد شرکت های تأمین کننده سیمان بسیار اهمیت دارد. زیرا باید شرکتی انتخاب شود که محصولی با اصالت را با بهترین قیمت بازار به دست مصرف کننده برساند. پتروکیمیا یکی از شرکت هایی است که سیمان شاهرود را با بهترین کیفیت و قیمت به متقاضیان عرضه می کند. چرا که متخصصین فعال در این شرکت سال ها با فضای بازار سیمان آشنایی دارند و به هیچ وجه وابسته به واسطه ها نیستند.